У Роздільнянському районі на матір вісьмох дітей подали до суду

У Роздільнянському районі  37-річна мати вісьмох дітей віком від двох до шістнадцяти років отримує допомогу від держави, але доцільно її не використовує. Більше того, вона ліниться навести лад в оселі і приділити увагу малечі.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Сім’я жінки перебуває на обліку як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. Громадянку за місцем мешкання перевірили ювенальна поліцейська та соціальна працівниця. Їй надали рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їхнього проживання, виховання і навчання. Також жінку попередили про недопущення вживання спиртних напоїв.

Вона пообіцяла, що поверне в родині на лад, однак під час чергового візиту правоохоронці та соціальні працівники виявили її нетверезою, в будинку панував безлад та бруд, була нестача продуктів харчування.

«Цією сім’єю постійно піклуються соціальні служби, надають продовольчі набори, засоби особистої гігієни та підгузки, а жінка не може доцільно використовувати допомогу та дати собі раду. Поліцейські склали стосовно громадянки протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей. Максимальне покарання, передбачене  за таке правопорушення, до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», — зазначила інспекторка ювенальної превенції Анастасія Ясінська.

Родина перебуває під постійним контролем державних органів. Якщо жінка і надалі нехтуватиме своїми батьківськими обов’язками, на неї чекатиме суворіше покарання.

Джерело: пресслужба Нацполіції

Залиште свій коментар