У Роздільнянському районі ДБР затримало співробітника військкомату та правоохоронця

На Одещині затримали співробітника Роздільнянського районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки і правоохоронця. Їх підозрюють у торгівлі “білими квитками”.

Про це 7 лютого повідомили в Державному бюро розслідувань.

За даними ДБР, працівник військкомату через знайомого правоохоронця запропонував військовозобов’язаному чоловіку оформити документи про непридатність до служби. Той міг обрати причину — одруження з жінкою з інвалідністю чи за станом здоров’я. Коштувало це сім тисяч доларів.

Чоловіків затримали 5 лютого під час передачі грошей. Їм хочуть повідомити про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрати запобіжний захід. За це загрожує до 10 років ув’язнення.

Співробітник військкомату та правоохоронець на Одещині торгували "білими квитками" — ДБР
Гроші, вилучені під час затримання чоловіків. Фото: ДБР

Також ДБР встановлює людей, які могли оформити собі таким чином документи про непридатність до військової служби, та посадовців, причетних до оборудки.

Джерело: Суспільне

Коментарі

  • Павленко Александр Петрович

    Там у цьому Роздiльнянському ТЦК та СП (вiйскоматi) твориця черт знае що!!! С громадянами розмовляють як с бидлом якимось! Особенно той що сыдить разом с Юристкою справа в куточку!!! Вiн бье себе ногами в груди i строе из себе такого важного защитника вiтчизни, щокуди там нам усiм братись, вiн пишаеця тим що вiн контужений був! А iх начальник чомусь хворiе вже бiльш як за пiврокук, та його нiхто чомусь по болезнi не вiдстранить звiдте!!!! Там зараз керуе ними всiма Балан Олег,який мае гражданьску спецiальнiсть электронщика а не дiючого военного! Спрашуеця як це йому вдалося дослужиця до пiдполковника ( чи даже до полковника!), за цей период часу що йде вiйна, та щей в ТЦК та СП??? НА МОЮ ДУМКУ ТАМ УСIХ IХ ТРЕБА ПРОВIРЯТЬ-ПЕРЕПРОВIРЯТЬ, да щей кожного по три рази !!!!

Залиште свій коментар