У Роздільнянській міській ТГ планують збудувати завод з переробки відходів

Про це стало відомо на пленарному засіданні сесії Роздільнянської міської ради, яке відбулося сьогодні, 1 лютого, під керівництвом Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка. Брало участь 19 депутатів.

За пропозицією міського голови  до порядку денного, який нараховував понад 120 питань, додатково внесли на розгляд питання (за погодженням постійних комісій міської ради з питань бюджету, фінансування, інвестицій, реалізації державної регуляторної політики та житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, благоустрою,екології, транспорту та підприємництва) про затвердження Меморандуму про партнерство та співробітництво між Роздільнянською міською радою Одеської області з ТОВ «Німецько-українське підприємство «Браун Індастріал Технолоджі» та про надання згоди на створення ТОВ «Роздільнянський завод з переробки відходів».

Як повідомив міський голова Валерій Шовкалюк, сьогодні є пропозиція від німецької компанії відкрити сміттєпереробний завод на  території Одеської області, а від Одеської ОДА є пропозиція відкрити його на території Роздільнянської громади. Ці питання були включені до порядку денного та після їхнього розгляду затверджені депутатами міської ради.

Згідно прийнятих рішень планується, що завод розташовуватиметься у Чобручанському старостаті за межами с. Нові Чобручі. Там для цього вже визначили  ділянку, яка підходить за критеріями. Відзначимо, що завод планується звести за сучасними технологіями без спалення побутових відходів та без його консервування в землю, аби не завдавати шкоди екології.

Детальніше про результати сесії читайте у друкованій версії газети «Вперед» та переглядайте наші трансляції пленарних засідань на офіційній сторінці газети “Вперед” в фейсбук .

Наш кор.

Залиште свій коментар