У Роздільну приїздить відомий богатир

1 грудня, у п’ятницю, о 13.00 у приміщенні актової зали Роздільнянського НВК (школа-гімназія) № 1 відбудеться показовий виступ відомого на Одещині та й за її межами богатиря Миколи Пасєчніка. Подібні виступи Микола Антонович практикує давно, на його рахунку близько 2000 таких зустрічей – у трудових колективах, навчальних закладах, перед службовцями правоохоронних органів і Збройних сил України. Головна їх мета полягає в пропагуванні здорового способу життя, занять фізкультурою та спортом, а також демонстрації величезних можливостей людського організму.

Принагідно нагадаємо деякі титули Миколи Пасєчніка: майстер спорту СРСР з боротьби самбо і рукопашного бою, володар другого дану з дзюдо, що прирівнюється до майстра спорту, кращий тренер України, двічі почесний динамівець України, неодноразовий чемпіон України серед ветеранів по самбо і дзюдо.

Микола Пасєчнік приїжджає до Роздільної на запрошення редакції газети «Вперед», яка буде і надалі влаштовувати зустрічі з цікавимпи людьми. Водночас, до проведення свята спорту долучилися місцеві керівні та спортивні організації.

Приходьте!  Чекаємо! Це буде захоплююче, вражаюче, цікаво!

Залиште свій коментар