У Роздільній засяяла новорічна ялинка

19 грудня, у День св. Миколая, на центральній площі міста Роздільна відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки, навколо якої завчасно зібралася публіка: діти, підлітки, дорослі… Усі – в очікуванні чогось особливого, адже розпочинається найулюбленіша пора зимових свят.

Зі сцени зичили лише найгарнішого. Зокрема, слово мовили настоятель Свято-Миколаївського храму м. Роздільна, отець В’ячеслав (Ткаченко) та міський голова Валерій Шовкалюк.

Яскраві творчі номери продемонстрували колективи та вихованці районного Палацу культури, Центру творчості дітей та учнівської молоді. Навколо линув сміх, глядачі танцювали разом з виступаючими. Свято вдалося, а новорічна красуня засяяла різнобарвними, яскравими кольорами на радість всім роздільнянцям та гостям міста.

Дійство відбулося за сприяння Роздільнянської міської ради. А ялинка, до речі, придбана штучна, на що міськрада завчасно виділила кошти.

Також святкові заходи у День св. Миколая пройшли в навчальних та дошкільних закладах всього Роздільнянського району, про що детальніше читайте на сторінках газети “Вперед”.

раздельная фото

открытие елки раздельная

 елка раздельная фото

раздельная день святого николая

раздельная день святого николая

 

Залиште свій коментар