У Роздільній вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Cьогодні, 15 лютого, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 33-я річниця виведення радянських військ з Афганістану. Подія пам’ятна в нашій історії. Бо чимало жителів нашого краю брали участь в афганській війні, а шестеро хлопців з Роздільнянського району в колишніх його межах не повернулися додому живими. Загинули, виконуючи свій військовий обов’язок.

Імена Лосовського Віктора ,  Марченка Сергія, Оттінгера Володимира, Пікула Олександра, Селищева Олександра, Чернишова Владислава навіки живі в серцях, рідних, близьких, бойових друзів та земляків.

15 лютого – дата святкова для ветеранів Афганістану, бо  символізує завершення тривалої, складної та виснажливої війни.

Традиційно в райцентрі відбулися урочистості з цієї нагоди. У них взяли участь представники районної та міської влади, учасники бойових дій на території інших держав,  Роздільнянського районного відділу поліції, Роздільнянського районного центру комплектування і соціальної підтримки та інші.

Керівництво району та міста подякувало пристунім за мужність, проявлену під час виконання військового інтернаціонального обов’язку та сумлінну службу.

Після офіційних привітань відбулося покладання квітів до меморіальної плити загиблим в Афганістані, а потім воїни-інтернаціоналісти Роздільнянщини віддали шану усім, хто не повернувся живим з афганської війни та тим, хто вже відійшов у Вічність, під час панахиди у Свято-Миколаївському храмі.

Залиште свій коментар