У Роздільній відзначили День Європи та День вишиванки

Сьогодні, 21 травня, у міському парку відбувся тематичний захід, присвячений Дню Єврови та Дню вишиванки.

У Роздільній традиція відзначати ці два свята спільно існує не один рік. До війни це були масштабні дійства із залученням великої кількості учасників, маршем вишиванок центром міста, насиченою концертною програмою та різноманітними локаціями.
Цього року все по-іншому. Країна переживає надскладні часи, протистоїть російським окупантам, які здійснили повномасштабне вторгнення 24 лютого.
Але у День Європи, який відзначають в третю суботу травня, роздільнянці могли взяти участь у вікторині, яку підготували бібліотекарі міста, оглянути тематичну добірку з цікавими фактами про країни Європейського Союзу.


Учасники були у вишиванках, адже третій четвер травня в Україні — це День вишиванки, яка є одним з найважливіших символів українців, в ній вкарбовано генетичний код нації.
Тож, у цей день працювала фотозона з великою вишитою сорочкою, де кожен охочий міг сфотографуватися за символічний благодійний внесок на доброчинність. Світлини робили й з ходулістками, які доповнювали атмесферу свята яскравими образами в національному вбранні та віночках.


Відвідувачі мали нагоду ознайомитися з виставкою робіт учнів класу образотворчого мистецтва Роздільнянської дитячої школи мистецтв. Також для дітей робили аквагрим.


В заході взяли участь міський голова Валерій Шовкалюк, його перший заступник Ольга Босюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Крилов, начальник відділу культури міської ради Наталія Кучеренко, директор Роздільнянської публічної бібліотеки Олена Колопенюк та інші.


Представники ГО “Громада Роздільнянщини” на чолі з Володимиром Василенком, представники влади, працівники Палацу культури, бібліотекарі та всі гості на початку спільно виконали Державний Гімн України. А потім свято продовжилося. Слава Україні!

Залиште свій коментар