У Роздільній відзначили День українського добровольця

14 березня, в Роздільній, як і по всій країні відзначили День українського добровольця, який встановлено  17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Захід проходив у фойє районного Палацу культури. Саме 14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Тому сьогодні ми з вдячністю згадуємо всіх, хто став на захист нашої Вітчизни та територіальної цілісності України на Донбасі і продовжує цю справу донині. Адже, на жаль, війна на сході України триває.

З вітальним словом та спогадами про події 2014 року мовили військовий комісар Роздільнянського району, полковник Олег Номеровський, військовослужбовці райвійськкомату, які брали участь в бойових діях та проводили мобілізацію в 2014 році. Звернулися до пристуніх також голова райдержадміністрації Наталія Бараненко та голова ГО “Громада Роздільнянщини”, волонтер Володимир Василенко, який нагадав перебіг тих подій і початку війни в Україні.

По завершенні урочистої частини  вшанування українських добровольців на площі біля районного Палацу культури відбувся патріотичний флешмоб за участю учнівської молоді.

Залиште свій коментар