У Роздільній відзначили День пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, роздільнянці відзначили День пам’яті та примирення. У місті з цієї нагоди відбувся мітинг-реквієм. Участь в ньому взяли представники влади району та міста, установ та організацій, громадськості, школярів.

Учасники заходу поклали квіти до меморіалів загиблих у Другій світовій війні на вулиці Європейській. Слово мовили під час заходу керівники району та міста, учнівської молоді, громадських організацій. Адже День пам’яті і примирення, приурочений до чергової річниці капітуляції  нацистської Німеччини 8 травня 1945 року, і в  Україні його відзначають з 2015 року.

Відповідно до закону, шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, ветеранів війни, український визвольний рух і жертви нацизму є священним обов’язком держави і громадян України. Адже йдеться про понад 80 мільйонів людей,  життя яких було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і національностей, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, маленьким дітям і людям похилого віку – всім загиблим і всім тим, хто вижив і пройшов через пекло Другої світової війни.

Загиблих у тій страшній війні учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання, а також по завершенні мітингу відбулася поминальна панахида.

 

Залиште свій коментар