У Роздільній відзначили День національної поліції

4 серпня, у День національної поліції, у актовій залі Роздільнянського відділу поліції Головного управління національної поліції в Одеській області, відбулися урочистості з нагоди професійного свята, в ході яких на адресу наших правоохоронців линули щирі поздоровлення та слова вдячності за працю.

Зокрема, у цей день до присутніх звернулися прокурор Роздільнянського району С.О. Стадник, перший заступник голови районної державної адміністрації Д.О. Цибенко, голова районної ради Ф.В. Сігал та міський голова В.О. Шовкалюк. Кращих працівників Роздільнянського відділу поліції представники місцевої влади відзначили, відповідно до розпоряджень, грамотами районної державної адміністрації, районної ради та міської ради.

Роздільнянських поліцейських з професійним святом поздоровив прокурор Роздільнянського району С.О. Стадник

Слід зауважити, що голова районної ради Ф.В. Сігал нагородив начальника Роздільнянського відділу поліції, підполковника  О.Є. Кашперука цінним подарунком. Олег Євгенович також, в ході урочистої церемонії, звернувся до колег зі словом-вітанням та вручив кращим працівникам заохочувальні відзнаки та оголосив подяки.

день національної поліції україни
Привітання від начальника Роздільнянського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, підполковника О.Є. Кашперука

Перед присутніми виступив і ветеран органів внутрішніх справа,  учасник Другої світлової війни, Почесний громадянин м. Роздільна І.В. Нерознак, який побажав успіхів та високих результатів  у роботі нинішньому поколінню поліцейських. Головою профспілки Роздільнянського відділу поліції Л.В. Палій були вручені нагороди від обласної профспілки.

день національної поліції
Привітання від ветерана Другої світової війни, ветерана органів внутрішніх справ, Почесного громадянина м. Роздільна І.В. Нерознака

Яскраві пісенні номери подарували присутнім учасники художньої самодіяльності районного Палацу культури.

Крім того, хвилиною мовчання згадали загиблих при виконанні службових обов’язків правоохоронців, а до їхнього меморіалу у цей  від колег був покладений символічний вінок.

P.S. День національної поліції – молоде свято в нашій країні, встановлене згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015, та відзначається щорічно 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». Традицій поки що не дуже багато, але, хочеться вірити, що з часом  ситуація зміниться. Бо саме свято дуже важливе для держави, порядок на території якої потрібно захищати відповідально та професійно, і символізує, певним чином, повагу до поліцейських від суспільства.

Залиште свій коментар