У Роздільній відкрито сучасний медіа-простір

На базі Роздільнянської Центральної районної бібліотеки було створено сучасний медіа-простір. Сьогодні, 28 березня, було проведене урочисте його відкриття, в якому взяли участь та мали слово поважні гості: заступник голови облдержадміністрації Сергій Колебошин, голова райдержадміністрації Наталія Бараненко, міський голова Валерій Шовкалюк, начальник відділу культури та туризму РДА Наталія Пояцика, голова ГО «Громада Роздільнянщини» Володимир Василенко та інші. Директор РКЗ «Центральна бібліотечна система Роздільнянського району» Олена Колопенюк подякувала всім причетним до такої вагомої події.

У даному закладі планується проводити просвітницькі лекції, різного роду семінари та конференції. Він ідеально адаптований до сучасних потреб користувачів, а значить у ньому буде цікаво навчатися та відпочивати.

Нагадаємо, у 2018 році в Одеській області було створено 10 таких центрів. Відкриття сучасних культурно-освітніх медіа-просторів на базі закладів культури передбачено Стратегічним планом дій голови облдержадміністрації Максима Степанова «Розумний регіон».

 

Залиште свій коментар