У Роздільній відкрилася виставка робіт В.М. Калюжного

 7 листопада у районному народному історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка робіт талановитого художника, педагога В.М. Калюжного, яка приурочена до почесної ювілейної дати заснування  музею, а саме – 40-річчя. 

Ознайомитися з експозицією завітали вихованці художнього класу Роздільнянської дитячої школи мистецтв у супроводі вчителів, друзі Володимира Мироновича, який, на жаль, вже давно пішов з життя. Та пам’ять про нього залишилися разом з його творчими роботами у різних жанрах та техніках малювання, добрими справами, які він встиг зробити за життя.

Як розповіла присутнім директор закладу В.М. Шняга, В.М. Калюжний доклав багато зусиль для відкриття музею, оформлення його експозиції. Тому й виникла ідея з нагоди ювілею відкрити цю виставку. Про нього як про людину, митця добрими спогадами поділилися колишній вчитель  ЗОШ №2 м. Роздільна, де працював і Володимир Миронович, О.О. Бишляга, його учень, нині завідувач класу образотворчого мистецтва Роздільнянської ДШМ А.О. Осадчий, голова районної ветеранської організації В.В. Жаборюк, його добра знайома Л.І. Найдиш. Усі виступаючі згадували його, як чудову людину, дуже талановиту, яка не розлучалася з олівцем. Володимира Мироновича приваблювали людські обличчя, тому часто можна було побачити на вокзалі, в електричці, інших публічних місцях, за малюванням портретів.

Він є автором картини у центрі міста, присвяченій визволенню Роздільної від нацистських загарбників у роки Другої світової війни.

Виставка, яка проводитиметься до 22 листопада, увібрала в себе лише частину робіт цього талановитого художника. Учні з цікавістю їх розглядали, обговорювали щось між собою, адже й самі займаються малюванням і мають добрий естетичний смак.

 

 

Залиште свій коментар