У Роздільній відбувся майстер-клас з фізичної підготовки та навичок класичного боксу

Напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України представники Молодіжної ради при Роздільнянській міській раді організували майстер-клас з фізичної підготовки та навичок класичного боксу на базі спортивного клубу «Час молоді».

Заняття для дітей віком від 7 до 18 років провів тренер, інструктор з класичного боксу Степан Вологов. А бажаючих було чимало, серед них і хлопці, і дівчата. Дві години інтенсивного тренування промайнули дуже швидко. Корисними були отримані навички із самозахисту, а той, хто має бажання займатися боксом більш професійно, мав змогу записатися до спортивного клубу для подальших тренувань.

– Діти були дуже активні, показали свою стійкість та бажання тренуватися. Кожен учасник заходу був нагороджений дипломом про проходження майстер-класу та отримав солодкі подаруночки. Хочу подякувати всім, хто підтримував мене та мою команду. Бажаю молодому поколінню показувати правильний приклад, поважати старших, а найголовніше – бережіть себе та будьте здорові! Мирного неба над головою, – прокоментував результати проведеного майстер-класу Степан Вологов.

Наш кор.

Коментарі

 • Елена

  Отличный материал, спасибо. Вообще конечно, если есть возможность, отдавайте детей в частный детский сад. Мы живем в Мурино и ходим вот сюда https://sadik-spb.ru/dietskii_sad_murino . Кормят отлично, занятия физкультурой, фитнесом, изучение языков и куча всего еще. Мы и наши детки очень довольны.

 • Олеся

  Спасибо большое вам за информацию. Лучше не экономить, а на такой серъезной машине как chevrolet скрутить пробег нормально, например тут https://obdservice.ru/skrutit-probeg/chevrolet , там много дублирующихся блоков, нужно все подчищать.

 • Тамара

  Благодарим за предоставление информации. Искал авто, хотел японца, и попал на знакомого, он честно сказал, что решил скрутить пробег на honda, чтобы быстрее продать, а так авто в идеале, так что ничего страшного в этом нет, я доволен состоянием, а не цифрами пробега, кстати вот тут он делал https://obdservice.ru/skrutit-probeg/honda в Санкт-Петербурге, сказал быстро и недорого.

 • Фёдор

  Благодарю вас за предоставленную информацию. Фордов у нас немеренно ездит, каждый второй со скрученным пробегом, и не удивительно, автомобиль надежный как часы, поэтому ничего плохого в том, чтобы скрутить пробег на ford у хороших специалистов в Санкт-Петербурге, например вот этих https://obdservice.ru/skrutit-probeg/ford я не вижу.

Залиште свій коментар