У Роздільній відбувся Кубок районної газети “Вперед” з нагоди її 88-річчя

12 травня 2019 року відбувся турнір з міні-футболу на Кубок газети “Вперед”, присвячений 88-й річниці заснування районного часопису. Багато років тому подібний футбольний турнір проводився. І от, у минулому році редакційним колективом було прийнято рішення щодо відновлення цієї традиції. Минулого року турнір проводився в Кам’янці, а цього року – в Роздільній, на місцевому стадіоні.

Взяли участь у ньому чотири команди з району: ФК “Вікторія” (с. Яковлівка), ФК “Степове”, команди Роздільної та газети “Вперед”.

Під час відкриття турніру
Момент гри першого матчу Роздільна – Степове
Команда газети “Вперед” проти ФК “Вікторія” с. Яковлівка

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда Роздільної, яка й отримала перехідний Кубок турніру.

 ФК “Вікторія” з Яковлівки зайняла друге місце, а команда газети “Вперед” – третє.

 

Команда Роздільнянської районної газети “”Вперед
Фото всіх учасників турніру

У рамках цього заходу відбулося нагородження переможця конкурсу газети “Вперед”, пам’яті журналіста, працівника газети Анатолія Гордієнка. Традиційно переможців обирають серед постійних дописувачів газети. Цього року ним став начальник спортивно-масової роботи РС “Спартак” Володимир Зімін, який висвітлює на шпальтах районки перебіг та результати спортивних змагань з різних видів спорту на теренах всього району.

Урочистий момент нагородження

Крім того, на захід завітали гості – голова районної ради Фелікс Сігал, депутат обласної ради Віктор Бакланов, керівник апарату райдержадмінітсрації Ольга Головко, депутати районної ради Світлана Величко та Лариса Коваленко, міський голова Валерій Шовкалюк, голови сільських рад Ганна Караман і Валентина Косовська та інші.

В ході заходу колективу газети презентували солодкі подарунки.

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар