У Роздільній стартував джазовий фестиваль, відео

В актовій залі Роздільнянської школи мистецтв відбувся перший відкритий джазовий фестиваль. Участь у ньому взяли понад 100 вихованців з Фрунзівської, Великомихайлівської, Ширяєвської та двох місцевих мистецьких шкіл – Роздільнянської та Лиманської.

Виступи гостей зачарували своєю неповторністю, талановитим виконанням.

До складу журі, яке оцінювало творчі здібності та надбання дітей, увійшли  старший викладач кафедри спеціального фортепіано ОНМА ім. А.В. Нежданової Г.Г. Кожухар та викладач естрадного співу ОУМіК ім. К.Ф. Данькевича Ю.В. Костандова. Вони відзначили дипломами за кращі виступи учнів Роздільнянської школи мистецтв М. Маріакрій (викладач Р.В. Гімбра), Ю. Користу (викладач Т.М. Гімбра), дует Є. Ніколаєвої та В. Ярмолюк (викладач Т.В. Клемантович). Усі інші учасники заходу отримали дипломи та солодощі від оргкомітету.

Фестиваль залишив по собі прекрасні, незабутні враження. Він став першим, але, впевнені, далеко не останнім. Адже всі учасники цього незвичного заходу, насолоджуючись гарною джазовою музикою, переконалися, що даний фестиваль обов’язково має стати традиційним.

Пропонуємо нижче переглянути відео виступів деяких учасників:

 

 

Залиште свій коментар