У Роздільній стартувала весняна толока – 2022

Минулої п’ятниці, 8 квітня, у Роздільній стартував двомісячник з благоустрою «За чисте довкілля». Заходи проводяться відповідно до розпорядження Одеської ОВА. Та традиційно вони розпочиналися навесні й у довоєнний час. І завжди наше рідне місто та села громади, району активно долучалися до цих заходів, зокрема прибирання сміття на вулицях, проведення робіт у своїх садибах тощо.

Зараз країна переживає війну, але робота в громаді триває. З вірою у перемогу над російським окупантом наших захисників та любов’ю  до рідного міста 8 квітня фахівці Роздільнянської міської ради на чолі з міським головою Валерієм Шовкалюком, представники депутатського корпусу, структурних підрозділів, працівники дільниці з благоустрою міської ради та КП «Роздільнянський міський водоканал» висадили у міському парку 50 саджанців туї, а також 30 саджанців шовковиці – поблизу Алеї Слави та у центрі міста. Крім того, висадка 20 саджанців шовковиці продовжилася у вівторок, 12 квітня. Брали участь в акції міський голова Валерій Шовкалюк, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Микола Петровський та Сергій Крилов, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Ісаєв та працівники органу місцевого самоврядування. Їх зусиллями молоді дерева висаджені у центрі міста поблизу пам’ятників та на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку.


Читайте також: Працівники Терцентру – за чисте довкілля


Сподіваємося, що 100 молодих дерев, які турботливо висаджені за ці два дні, приживуться та проростатимуть у Роздільній, поліпшуючи екологію та символізуючи життя, яке сьогодні забирають у громадян нашої країни криваві російські окупанти.

Крім того, комунальники Роздільнянської громади працюють справно відповідно графіку і виконують всі необхідні заходи з благоустрою та життєзабезпечення нашої ТГ.

Все буде Україна!

Наш кор.

Коментарі

Залиште свій коментар