У Роздільній стартувала Першість Одеської області з пляжного волейболу на Кубок ветеранів 28-ї ОМБр

Сьогодні, 24 вересня 2021 року, у Роздільній стартувала Першість Одеської області з пляжного волейболу на Кубок ветеранів 28-ї ОМБр імені Лицарів Зимового Походу серед дівчат 2008 – 2009 р.н.
Ініціювала проведення цих змагань ГО “Громада Роздільнянщини” на чолі з Володимиром Василенком.
У офіційній церемонії відкриття взяли участь ветерани АТО/ООС, ветерани 28-ї ОМБр, військовослужбовці Роздільнянського центру комплектування та соціальної підтримки, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, спортсменки-учасниці змагань, тренерський склад та інші.
На початку прозвучав Державний Гімн України, відбулася офіційна церемонія підняття Державного Прапора України та урочисте внесення Прапора  28-ї ОМБр імені Лицарів Зимового Походу.
Слово мовили організатори, військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, представники влади, які побажали спорсменкам гарної гри та висловили глибоку шану нашим захисникам, які боронять рідну землю в російсько-українській війні. Загиблих у цій вшанували хвилиною мовчання.
В Першості беруть участь команди з Роздільної, Одеси, Чорноморська та Подільська.
Перед стартом волейболісткам вручили символічні подарунки.
Також після офіційного старту змагань військовослужбовці та голова ГО “Громада Роздільнянщини” Володимир Василенко поклали квіти до меморіальної дошки нашому земляку, Герою-Кіборгу Сергію Іщенку, яка встановлена у Роздільнянському НВК №1.
Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар