У Роздільній пройшло перше засідання Госпітальної ради

18 травня у актовій залі Роздільнянського районного центру зайнятості відбулося перше засідання Госпітальної ради госпітального округу №4 Одеської області. У ньому взяли участь  представники Ширяєвського, Захарівського, Великомихайлівського,  Іванівського та Роздільнянського районів, яким були делеговані повноваження щодо представлення інтересів цих громад.

Порядок денний нараховував сім питань, які стосувалися організаційних моментів діяльності Госпітальної ради. Зокрема, першочергово присутні затвердили її склад та обрали голову. За пропозицією членів Госпітальної ради головою був обраний в.о. головного лікаря Роздільнянської ЦРЛ Д.С. Кущенко, так як центр округу буде в Роздільній. Після цього вирішили затвердити двох заступників, а саме – головного лікаря Ширяєвської ЦРЛ Ольгу Волкову та головного лікаря Великомихайлівської ЦРЛ Івана Антощука. Секретарем Госпітальної ради вибрали  заступника головного лікаря Роздільнянської ЦРЛ з поліклінічної роботи Тетяну Муравську.

Жваво обговорювалися питання щодо створення робочої групи з розробки Регламенту та Положення про Госпітальну раду госпітального округу №4 Одеської області та розроблення плану розвитку госпітального округу №4 Одеської області. В результаті до  складу робочих груп увійшли представники від усіх територіальних громад, які входитимуть до цього округу. Їх рекомендували учасники засідання.

Активну участь в роботі взяли голова районної ради Ф.В. Сігал, який рішенням сесії включений до складу членів Госпітальної ради від роздільнянської громади, та голова районної державної адміністрації Н.В. Бараненко, яка має право дорадчого голосу.

Присутні обговорили перспективи розвитку та першочергові завдання щодо налагодження роботи Госпітальної ради. Насамперед, визначилися і затвердили механізми комунікації між членами Госпітальної ради, з використанням можливостей сучасних технологій.

Залиште свій коментар