У Роздільній пройшла традиційна серпнева конференція освітян району

Літо добігає свого кінця. А значить незабаром –  1 вересня та початок нового навчального року для школярів Роздільнянського району. Традиційно, напередодні директори та педагоги з усієї Роздільнянщини зібралися на розширене засідання колегії  серпневої коференції освітян в актовому залі Роздільнянського НВК №1. Цього року вона проходила під гаслом: “Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи”.

Відкрилося засідання з Державного Гімну України. Далі право покласти квіти до меморіальної дошки, захиснику України, кіборгу Сергію Іщенку та пам’ятника Великому Кобзареві надали чотирьом директорам  навчальних закладів району, а саме – Вадиму Полєвому (Щербанська ЗОШ), Валентині Чекерській (Бецилівська ЗОШ), Ларисі Пантєлєєвій (Новоселівська ЗОШ) та Миколі Мартинюку (Виноградарська ЗОШ). Хвилиною мовчання в цей час згадали тих, хто віддав життя за незалежність та суверенітет України.

Далі розпочался офіційна церемонія привітань з початком нового навчального року. Найперше поздоровили молодих фахівців – вчителів початкових класів Ірину Переходнюк та Дар’ю Міщук, які розпочнуть свою трудову діяльність, відповідно, в Старостинському НВК та Виноградарській ЗОШ.

Молоді фахівці, вчителі початкових класів Д. Міщук та І. Переходнюк

Зворушливим моментом заходу стало вшанування тих директорів шкіл, які залишають посади після багаторічної та наполегливої праці. Зокрема, стоячи, під оплески присутніх, проводжали наступних керівників: Василя Плохотнюка, який 20 років очолював Роздільнянський НВК №1, Віктора Прищепу – 22 роки на посаді директора Роздільнянської ЗОШ №3, Валентину Романюк – 30 років очолювала Марківську ЗОШ та Олену Драгомир, яка 12 років працювала директором в Понятівському НВК. Їм вручили подяки за багаторічну сумлінну працю та кавоварки в подарунок.

На фото: Василь Плохотнюк разом з керівництвом району – Наталією Бараненко та Сергієм Криловим
Віктор Прищепа звертається до колег

Звіт щодо здобутків та проблем освітньої галузі Роздільнянського району представила начальник відділу освіти райдержадміінтсрації Наталя Красножон. Його буде опубліковано  в друкованій версії газети “Вперед” вже цієї п’ятниці – 30 серпня.

Завершилася кофереція, як і розпочалася, виконанням Державного Гімну України, однак, перед цим хвилиною мовчання вшанували пам’ять директора Новоукраїнського НВК – Володимира Кербаля, який, на жаль, пішов з життя…

 

Залиште свій коментар