У Роздільній привітали захисників та захисниць України з професійним святом

В Роздільнянському центрі комплектування відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисників та захисниць України
День захисників і захисниць України — державне свято України, що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва). Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою День захисника України. З 2015 року є державним святом і неробочим днем. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на «День захисників і захисниць України».
З професійним святом особовий склад привітав начальник Роздільнянського РТЦК та СП підполковник Олексій Панов, також голова райдержадміністрації Приходько С.М, голова районної ради Пресман О.С , Роздільнянський міській голова Шовкалюк В.О
– Сильна держава починається з сильної армії. Доказом цього є наші Збройні Сили – професійні, боєздатні та непереможні, – наголосив у своєї промові Олексій Панов. – Бажаю вам щастя, добра та наснаги на успішні починання на користь Батьківщини. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці! З Днем захисника та захисниці України та Днем Українського козацтва!
Кращих військовослужбовців та працівників РТЦК та СП нагороджено відзнаками, грамотами та подяками.
Джерело: Роздільнянський РТЦК та СП

Залиште свій коментар