Турнір пам’яті Олександра Пікула

У Гаївці відбулися заходи пам’яті нашого земляка, воїна-інтернаціоналіста Олександра Пікула, єдиного сина, якого забрала в батьків страшна війна в Афганістані. Подвиг молодого воїна шанують у селі, на честь нього названа центральна вулиця Гаївки та щороку проводиться Кубок пам’яті.

Відкриваючи футбольний турнір, староста Світлана Закревська запросила до слова голову сільської ради Наталію Бараненко, почесного гостя з м. Одеса генерал-майора Юрія Єрмакова, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталію Тарнавську та всіх бажаючих.

Після урочистого відкриття турніру біля пам’ятника Загиблому солдату в центрі села настоятель храму Ікони Божої Матері «Споручниці грішних» протоієрей Віталій провів молебень. Керівництво сільради та побратими воїнаінтернаціоналіста відвідали могили Олександра Пікула і його матері. Традиційно, поклали квіти пам’яті і на могилу бійця, який повернувся з Афганістану живим, але помер під час ДТП вже у мирному житті, – Бориса Ткаченка.

А на стадіоні тим часом тривала запекла та наполеглива футбольна боротьба, за якою спостерігало чимало місцевих вболівальників та гостей. Результати матчів такі: третє місце посіли ветерани ФК “Лиманське”, друге – ФК «Роздільна», І місце та Кубок дісталися збірній команді ветеранів Яковлівки, Гаївки та Марківки Степанівської СТГ.

По завершенню футбольних баталій відбулось урочисте вручення Кубку, грошових винагород та почесних грамот футболістам і подяк всім, завдяки кому цей захід щороку проводиться в Гаївці. Наталія Вікторівна висловила слова вдячності виконавчому комітету та депутатському корпусу сільської ради за підтримку подібних заходів та за розвиток спорту в громаді, а також організаторам Кубку пам’яті в Гаївці – старості Світлані Закревській, спортивному інструктору Андрію Мачулку, працівникам культури Гаївського старостату та всім, хто вкотре довів, що пам’ять безсмертна.

А далі було смачне частування, спогади про ті нелегкі роки, які закарбувалися в пам’яті воїнів-інтернаціоналістів назавжди, та щирі сподівання, що нарешті наступить мир на нашій Батьківщині.

Юлія ГАНГАН,

с. Гаївка

Залиште свій коментар