У Роздільній із закинутого каналізаційного люка врятували маленьку собаку, відео 

У Роздільній рятувальники витягнули із закинутого каналізаційного люка маленьку собаку 

Інколи роздільнянським рятувальникам доводиться виїздити на незвичні виклики і змінювати основну спеціалізацію з ліквідації – пожеж і надзвичайних подій та виступати у ролі «ветеринарів», щоб рятувати життя незахищеним тваринам.

Так, 28 листопада 2019 року о 15:13 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна від мешканців житлового будинку надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. 40 років Перемоги, 16 у закинутий каналізаційний люк впала собачка, негайно потрібна допомога по її вилученню.

 За три хвилини на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі – одної одиниці техніки та чотирьох чоловік особового складу. Пожежні, одразу ж виявили у закинутому каналізаційному люці на глибині понад 1,5 метри тремтячу від холоду та безвиходності свого положення цуценя, яка волало про допомогу.

 Рятувальники швидко оцінили становище, відкрили каналізаційний люк та витягнули з нього на поверхню песика чорного кольору, який трусився від холоду.

Уся рятувальна операція з порятунку цуценя зайняла дві хвилини.

                                                              Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар