У Роздільній гостинно відчинила двері резиденція Святого Миколая

15 грудня у Роздільнянському Палаці культури гостинно відчинила свої двері резиденція Святого Миколая для малечі Роздільнянської міської громади.

Читайте також: 15 грудня у Роздільній відчинить двері резиденція Святого Миколая

Працюватиме вона з 14.00 до 17.00  до 19 грудня. У цей час найменшенькі роздільнянці матимуть чудову нагоду відвідати резиденцію, поспілкуватися та сфотографуватися зі Святим Миколаєм, отримати солодощі у подарунок та зануритися у святкову атмосферу, старанно створену працівниками Палацу культури. Також в цей час заплановані майстер-класи з розпису новорічних іграшок та розпису пряників.

Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Отець Миколай відзначився чистотою життя, за яку мав від Бога дар чудотворення, а також милосердям і благодійністю. З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. І, звичайно ж, чекали головного нічного гостя – Миколи-чудотворця, запалювали свічки, читали молитви.

Свято наближається…

 

 

 

 

Залиште свій коментар