У місяць незламності України роздільнянці патріотично прикрасили дерева

24 березня 2022 року минув рівно  місяць як росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Це місяць героїчної боротьби всього українського народу. Місяць віри  у Збройні Сили України. Місяць болю від втрат співвітчизників…
З першого дня як українці стали пліч-о-пліч в оборону рідної землі. Одні – зі зброєю в руках,  інші – забезпечуючи потреби фронту та допомагаючи українцям, які опинилися через війну в складних життєвих обставинах. Всі об’єдналися проти ворога. Завдяки цьому першочергові плани окупанта здійснити бліцкриг були зруйновані, а українці продемонстрували незламність духу, мужності та героїчної боротьби.
У нашому місті символічно відзначили цей день. Зранку до парку біля пам’ятника Великому Кобзареві приходили люди, аби прикрасити дерева жовтими та синіми стрічками на знак єдності та віри в нашу Перемогу. До акції долучилися керівники та працівники відділу культури Роздільнянської міської ради, Роздільнянського палацу культури, Роздільнянської школи мистецтв, Роздільнянського НВК «школа-гімназія» №1, волонтери та всі охочі.
Присутні спільно виконали Державний Гімн України.
Акція тривала протягом дня 24 березня і наші земляки прикрашали дерева синьо-жовтими стрічками, прагнучі миру та справедливості для України, аби всі злочини війни проти українців були покарані.
Слава Україні! Героям Слава!

Залиште свій коментар