Не паліть суху траву!

З настанням тепла часто доводиться бачити, як люди випалюють суху траву, очерет, чагарник, тощо. Незважаючи на те, що спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстані швидко та агресивно…
Так сталося і вчора, 23 березня. В наслідок нехтування правилами пожежної безпеки 66-ти річною жителькою с. Єреміївка Роздільнянського району, яка вирішила спалить сміття на присадибній ділянці, вогнем знищено 50 тюків сіна врожаю 2021 року.
Загалом, за минулу добу рятувальники Роздільнянського району 14 разів залучалися до ліквідації загорання сухої рослинності.
❗ Шановні громадяни, співробітники Роздільнянського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області вкотре нагадують, що спалювання сухої рослинності у військовий час прирівнюється до диверсійної роботи, та карається відповідно до чинного законодавства ❗
З офіційної сторінки у Facebook:

Немає слів для того, як звертатись до громадян, їхньої совісті та сумління. В той важкий час, коли гинуть мирні українці, коли знищують цілі міста і села, жителі Роздільнянського району активно почали “господарювати” та випалювати суху рослинність. Чим вони кращі за мародерів?
Пожежно-рятувальні підрозділи області у час війни перебувають у посиленому режимі несення служби та мають реагувати на зовсім інші виклики, а ніж гасіння сухостою спричиненою чиєюсь дурістю.
Так, лише за минулу добу рятувальники Роздільнянського району 11 разів залучались до ліквідації загорання сухої рослинності.
☝️ Шановні “господарі”, запам’ятайте, або десь собі запишіть – спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності ЗАБОРОНЕНО, а також карається законом у вигляді штрафу від 3 060 грн. до 6 120 грн.

Роздільнянське РУ Головного управління ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар