У Кошарах пройшла зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

15 лютого в нашій країні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 2019 рік- ювілейний, бо саме 30 років назад, 15 лютого 1989 року, останній радянський солдат покинув афганську землю. Серед воїнів, які виконували інтернаціональний обов’язок на території Афганістану, було багато наших співвітчизників. Багато їх загинуло на чужій непривітній землі, багато було поранено, а ті, що повернулись живими, назавжди в серці залишили болючі спогади про бойову юність. Ми низько схиляємо голови перед їхнім подвигом.

Щороку в Кошарах педагогічний та учнівський колектив запрошують на вечір-зустріч ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів. І цього року в Кошарському сільському клубі відбулася урочиста зустріч, на яку традиційно були запрошені гості з районної ветеранської організації на чолі з головою Поточним М.М. та воїни- афганці з числа односельчан: Каретко О.І., Леонов П.М., Леонов М.М., Сазанський М.Ф. і Домбров В.І.

Щиро привітав зі святом гостей голова сільської ради Сазанський Ф.Ф., який побажав їм здоров’я та багато років мирного життя. З урочистою програмою виступили учні та вчителі школи. Бурхливими оплесками глядачі дякували за душевні пісні Левченко К.С., Стефанюк Н.І., Домброву К.В., Коліщак К.М. А запальні танці дитячого колективу хореографічного гуртка та колективу «Веселі молодиці» підняли всім настрій.

Хочеться подякувати за допомогу в організації свята голові сільської ради Сазанському Ф.Ф., підприємцям Коваленку А.В. та Марченку О.С.

Щиро бажаємо, щоб наші діти й онуки ніколи не знали жахіть війни, хай мирне небо буде над нашою квітучою Україно. Божого захисту нам, нашим сім’ям та сім’ям воїнів-ветеранів.

Дурдук С.П., завідуюча сільським клубом,

Герніченко С.П., бібліотекар.

 

 

 

Залиште свій коментар