У Китаї закрили 13 міст через вірус

Закриті міста Эчжоу, Чібі, Чжицзяне, Хуанши, Сянтао, Ениши, Цяньцзяне і Сяньнине

У Китаї в 13 містах провінції Хубей призупинили роботу громадського транспорту через погрози поширення нового коронавіруса. Про це повідомляє “РБК-УКРАЇНА“.

Влада призупинили транспортне сполучення з Уханем – столицею провінції Хубей, закривши в тому числі аеропорт і залізничні станції для виїзду. Також закриті міста Эчжоу, Чібі, Чжицзяне, Хуанши, Сянтао, Ениши, Цяньцзяне і Сяньнине. У Хуангане крім цього перестали працювати кінотеатри, інтернет-кафе та інші розважальні заклади.


Читайте тамкож: Небезпечний коронавірус з Китаю поширюється світом


Кількість підтверджених у Китаї випадків зараження пневмонією, викликана новим різновидом коронавіруса 2019-nCoV, зросла до 876 осіб. Також померли 26 людей.

Новий коронавірус з Китаю може бути гібридом вірусів кажанів і змій. Носіями нового коронавірусу є два види плазунів – китайська кобра (Naja atra) і багатосмугий крайт (Bungarus multicinctus).

У Китаї розробили успішний метод нового коронавіруса пневмонії. Завдяки насиченню крові киснем вдалося врятувати 53-річного чоловіка, який знаходиться в критичному стані.

Джерело: “РБК-УКРАЇНА”

Ілюстративне фото (jyllands-posten dk)

Залиште свій коментар