У Кам’янці Роздільнянського району гучно відсвяткували Масляну

9 березня в с. Кам янка на площі біля місцевого Будинку культури відбулося урочисте святкування «Масляну гуляємо – весну зустрічаємо», на яке зібралося чимало гостей, до яких, за традицією, звернувся сільський голова М.В. Петровський.

Відкрила свято сама Масляна, яка об’єднала гуртки і колективи художньої самодіяльності навчальних закладів Кам’янської сільської ради. У програмі було багато яскравих виступів. З кам янськоі ЗОШ на свято завітав Стецько, якому наснився цілий гарем, де були дівчата з різних країн. З дитсадка «Сонечко» зі своїми смаколиками прибули на свято «Дівчата з Украіни», які танцювали, співали і пригощали присутніх гостей смачними млинцями і пиріжками. Порадував присутніх піснями, запальними танцями і гумористичними сценками гурт «Калина».

Завдяки бібліотекарю місцевої бібліотеки О. Ю. Токарь відбулася виставка «Таланти рідного села». Від кам’янських майстринь (В. Курган, О. Токарь, К. Ковальчук, Т. Кірєєва) були представлені неперевершені різножанрові роботи, яки доповнювали весняне свято і радували око всіх присутніх.

Нарикінці свята відбулося традиційне спалювання Масляної, танці, співи. Сподіваємось, що після такого свята весна прийде остаточно!

Олена Соболь,

художній керівник Кам’янського Будинку культури.

Залиште свій коментар