У КАЛАНТАЇВСЬКІЙ ЗОШ замінено вхідні і тамбурні двері, вікна в їдальні

                  ДЛЯ Калантаївської ЗОШ навчальний рік закінчився неабияк вдало. Серце наповнюється радістю за людей, яким не байдужа доля школи та виховання підростаючого покоління. Адже школа – це осередок села, це особливий острів. Тут вирує своє життя. Це не тільки цікаві уроки, а й організоване дозвілля учнів. Школа – це єдиний організм, в якому задіяні педагоги, батьки, громадськість і, звичайно, учні. Життя школи сьогодні не може обійтися без допомоги спонсорів, батьків і просто небайдужих людей. І мова піде про надійне плече, на яке можна сміливо та впевнено покластися. Це надзвичайно вихована, толерантна та виважена людина, не побоюсь сказати – людина слова, Олег Сергійович Гузовський, депутат районної ради.

             Поки калантаївська малеча опановувала разом із батьками та вчителями ази дистанційної освіти, робота в закладі вирувала на повну. Сюрприз, виправдав всі наші очікування та сподівання. На сьогодні школа має ошатний вигляд: було замінено вхідні і тамбурні двері, вікна в їдальні на енергозберігаючі.

Окрема вдячність і тим людям, які допомогли втілити ці задуми у життя. Це депутати обласної ради – Віталій Миколайович Саутьонков та Віктор Васильович Бакланов. Саме з такими людьми ми маємо надію, що школа буде жити, розквітати та радувати око нашій малечі. Від імені адміністрації школи, педагогічного та батьківського колективів і бажаю вам міцного здоров’я,  оптимізму, поваги від оточуючих, підтримки та взаєморозуміння однодумців, непохитної віри в краще майбутнє нашої держави. Сподіваюсь і надалі на нашу тісну співпрацю.

З повагою Наталія ФЕФІЛОВА,
директор Калантаївської ЗОШ

Залиште свій коментар