ПЕРЕМОЖЦІ ОНЛАЙН ПРОЄКТУ «СУЗІР’Я – 20 VS COVID-19»

ЗАВЕРШИВСЯ онлайн проєкт «СУЗІР’Я –20 VS COVID-19. Життя триває». Це свого роду творчий батл із коронавірусом. Що іншими словами означає: незважаючи ні на що і попри все – бажання творити не закінчується. І хто знає, може це нас врятує.
У проєкті брали участь роздільнянські зірочки та досягли високих, переможних результатів. З цієї нагоди у фойє районного Палацу культури відбулася невеличка, практично камерна церемонія привітання з дотриманням санітарних норм. Нагороди учасникам вручив голова райдержадміністрації Сергій Приходько. Також він висловив щирі привітання на адресу
юних талантів.
Зокрема, в цьому онлайн проєкті золотими призерами з вокалу стали Олександра Шолар, Дар’я Марченко, які виступили як сольно, так і дуетом. Також «золото» отримали Кіріл Черних, зразковий вокальний ансамбль «Чарівниця», в інструментальному жанрі – дует Максима Філімоненка та Діани Багацької. Срібними призерами з вокалу стали Анна Пояцика, Тетяна Чернега. Чимало теплих слів на адресу батьків переможців та призерів мовила Заслужений працівник культури Наталя Пояцика, адже саме вони підтримують своїх дітей та розвивають їх здібності. Окремо щиро подякували викладачам, які навчають дітей прекрасному. На завершення присутні зробили спільне фото на згадку.

Наш кор.

Залиште свій коментар