У Гаївці два дні відкачували воду з підтоплених приватних домогосподарств

Внаслідок сильного проливного дощу, який пройшов пообіді 30 червня 2018 року, в селі Гаївка, на вулиці Пікула, сталося підтоплення 15 приватних  домогосподарств.

Для надання допомоги селянам по відкачці води в село був направлений пожежно-рятувальний підрозділ м. Роздільна. Протягом, 30 червня та 1 липня рятувальники державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) № 32 м. Роздільна через рукавні лінії відкачували воду з підтоплених подвір’їв гаївчан. Роботи з відкачки води пожежні проводили цілодобово – вдень та вночі. За допомогою пожежно-технічного обладнання роздільнянські рятувальники за два дні відкачали 1538 кубометрів води з підтоплених територій.

Керівництво Роздільнянської райдержадміністрації та Гаївської сільської ради здійснювало організаційні заходи та надавало необхідну допомогу рятувальникам, щоб вони змогли швидко відкачати воду із підтоплених подвір’їв гаївчан. О ввечері, 1 липня 2018 року роботи з відкачки води були закінчені, відновлені нормальні умови життєдіяльності мешканців села. До ліквідації наслідків події залучалася одна одиниця пожежно-рятувальної техніки та вісім чоловік особового складу ДПРЧ № 32 м. Роздільна.

Необхідно підкреслити, що питання щодо водовідведення дощових (паводкових) вод з прибудинкових територій житлових будинків у с. Гаївка по вул. Пікула розглядалося 26 березня 2018 року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Роздільнянської районної державної адміністрації (протокол № 14), на якому було прийнято рішення Гаївській сільській раді здійснити заходи щодо водовідведення дощових (паводкових) вод з приватних домогосподарств с. Гаївка, на вул. Пікула.

                                                              Сергій ШМОРГАЛ,

                                                              Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області.

 

Залиште свій коментар