У Facebook та Instagram стався глобальний збій

Сьогодні, 5 березня, у Facebook, Instagram та YouTube стався збій. Користувачі масово скаржаться на проблеми із роботою цих соцмереж.

Зокрема, проблеми виникли з входом у соцмережі. Facebook пропонує ввійти знову, а Instagram взагалі не оновлюється.

Як повідомили у NetBlocks, платформи Meta, включаючи Facebook, Instagram, Messenger і Threads, наразі зазнають збоїв, пов’язаних із сеансами входу у кількох країнах. Інцидент не пов’язаний зі збоями в інтернеті чи фільтрацією на рівні країни.

Комунікаційник Meta Енді Стоун повідомив, що в компанії працюють над проблемою: “Ми знаємо, що люди мають проблеми з доступом до наших послуг. Зараз над цим працюємо”.

Як пише TechCrunch, це дуже незвично для Meta, щоб зазнати такого широкого збою, враховуючи розмір і масштаб її мережі та вбудоване резервування. Збій у соцмережах стався у так званий супервівторок у США. 5 березня у 15 штатах і Самоа відбуваються голосування на праймеріз та кокусах. Це найбільший день голосування на праймеріз — внутрішньопартійних виборах, де партії визначаються зі своїми кандидатами в президенти США.

Видання зазначає, що збій стався “в жахливий час для будь-яких кандидатів чи політичних організацій”, які прагнуть в останню хвилину привернути увагу виборців або тих, хто нагадує людям піти голосувати.

Джерело: Укрнет

Залиште свій коментар