У Бурдівці відбувся фестиваль патріотичної пісні

«Творчість відкриває в дитячій душі ті куточки, в якій дрімають джерела добрих почуттів» 

В. О. Сухомлинський

    Неоціненним скарбом кожного народу є його пісня, вона робить життя більш радісним і красивим, тому вічно житиме в наших серцях.  Україна ж славиться своїм багатством різних мелодій, кожна з яких має неповторне звучання та історію.
Українська пісня! Народжена неосяжними степами, зеленими гаями і дібровами, стрункою тополею і червоною калиною, високим явором і плакучою вербою. Пісня, що ввібрала в себе найніжніші почуття кохання і розлуки, гіркої долі і смутку, радості і печалі. То крає вона серце невимовним болем, то сміється і кличе до танцю. Розмаїття українських пісень вражає: радісні, сумні, жартівливі, героїчні, обрядові – всі вони прекрасні.

    З метою розвитку творчих здібностей учнів; виховання національно свідомого патріота; розширення знання про українські пісні та їх виконавців; виховування почуттів прекрасного, любові і пошани до української пісні 25 квітня в Бурдівській загальноосвітній школі відбувся фестиваль української пісні «Хай єднає музика серця!».   Цього чудового сонячного дня українська пісня єднала учнів, учителів та батьків духовно, несла заряд енергії, добра та любові.

     Учні 1-11 класів у колоритних вишиванках з гарним настроєм просто вражали всіх своєю артистичністю, щирістю та чудовими неповторними музичними номерами, їхній запал, натхнення й позитив занурив усіх глядачів у хвилі святкового настрою. Жанрове, композиційне різноманіття, вокальне виконання українських пісень вразило всіх присутніх. Ведучі заходу читали вірші, розповідали легенди та цікаві факти про українську пісню. Також своїм веселим, проникливим виступом порадували вчителі школи, які заспівали пісню.

    Важливим моментом свята було урочисте підняття Державного Прапора України. Всі присутні спостерігали за тим, як синьо-жовтий стяг майорив неначе птах. Право підняти Державний Прапор України надалося вчителю Захисту Вітчизни Любкевичу Я. Я., вчителю історії України Мельничук О. Д. та ученицям 11 класу.                                                      

    Виступи усіх класів були чудовими, кожна по-своєму. Хтось порадував веселими і запальними піснями, а хтось зачарував ліричними і проникливими композиціями. Усім дуже сподобалися виступи наших учнів, усім учасникам  подякували гучними оплесками, щирими привітаннями та нагородили грамотами за активну участь у такому чудовому дійстві.

    Закінчився наш фестиваль частуванням каші, смачними випічками та цікавим і веселим спілкуванням. Тож хочемо щиро подякувати батькам, які приготували неймовірні, смачні і різноманітні пригощання дітям.

    Співаючи, ми зазираємо у нашу історію, у минуле, намагаючись обережно побачити картини народження української нації. Коли звучить пісня, то серце наповнюється почуттям любові до рідного краю, до свого народу, до України. В кожній пісні відчувається українська душа, українська вдача, віра, надія й любов.

    Ми бажаємо усім міцного здоров’я,  добра, віри у власні сили і можливості, а головне – миру на нашій землі.

                                                                                                                                                ЗД ВР Ю. М. Шмельова

 

 

 

 

Залиште свій коментар