У Буцинівці відбувся товариський футбольний матч

Як і годиться у день Перемоги, з самого ранку жителі Буцинівської сільської ради зібралися біля пам’ятника загиблим солдатам під час Другої світової війни, вшанували їх пам’ять, поклали квіти та організували мітинг-реквієм.

Цього року святкування було продовжено ще й на місцевому стадіоні. Саме там, багато років тому вся буцинівська громада збиралась на відпочинок у колі друзів та знайомих. Лунала «жива» музика, а в повітрі витав аромат шашлику та запашної юшки. В першу чергу, вшановували місцевих ветеранів не лише теплим словом, а й подарунками, частуваннями. Зазвичай, проводився товариський футбольний матч та різноманітні конкурси,  де серед призів були поросята (різна худоба) та інша сільгоспродукція. У Буцинівку з’їжджалися гості з прилеглих сіл, з районного та обласного центрів.  Цю традицію ще у середині 90-х років започаткував колишній голова колгоспу «Колос» Олександр Буковський, який відійшов у Вічність майже 20 років тому. З тих пір святкування Дня Перемоги проводилось щороку, але не мало такого розмаху.

Цього року, за ініціативи тутешнього підприємця Сергія Бондаренка та за підтримки Буцинівського сільського голови Миколи Марциненка, традицію було відновлено. Долучились до організації й місцеві фермери та небайдужі люди.  Серед ветеранів футболу та молоді Буцинівської та Калантаївської сільських рад був проведений товариський матч. А по завершенні гри всі бажаючі мали змогу скуштувати ароматну шурпу,  соковитий шашлик та піти у танок під пісні, у виконанні музиканта Дмитра Гєциу. Відновлення такого святкування Дня Перемоги свідчить про згуртованість місцевих жителів у бажанні передавати традиції підростаючому поколінню та примножувати їх.

 

Залиште свій коментар