У Болгарці заклали капсулу під будівництво нової сучасної амбулаторії сімейної медицини

Медицина на селі, без перебільшення, бажає бути кращою. І не тільки у селах. Більшість приміщень сільських амбулаторій потребують оновлення, а іноді цьому процесу взагалі не підлягають. Не винятком стала амбулаторія сімейної медицини у с. Болгарка. Будівля побудована на початку 20 століття та неодмінно потребує чималих капіталовкладень. Та чи варто вкладати такі великі кошти в приміщення, де потрібно полагодити все – починаючи від підлоги до даху?
Тож, у рамках реалізації реформи сільської медицини, в Роздільняському районі передбачено будівництво трьох сучасних амбулаторій з житлом для лікаря, в тому числі і в Болгарці. Фінансується цей проект за рахунок субвенції з державного бюджету (вартість одного проекту становить близько 6 млн. грн.) за умови співфінансування 10% з місцевого бюджету.
Сьогодні, 13  березня 2019 року, відбулася надзвичайно важлива для жителів с. Болгарка подія – проведено урочисту церемонію закладання капсули, що ознаменувала початок будівництва нової амбулаторії сімейної медицини.
В заході взяли участь депутат Одеської обласної ради Владислав Фінік, голова райдержадміністрації Наталія Бараненко та Єгорівський сільський голова Ганна Караман, які виступили зі словом (відео виступів можна переглянути нижче). Долучились до участі в цій події і місцеві жителі.

Настоятель Свято-Успенської церкви с. Болгарка, протоієрей Володимир (Кошарко) провів урочистий обряд богослужіння. Винятковим моментом було закладення першого каменю, який обережно опустили в фундамент на місці майбутньої амбулаторії.

Залиште свій коментар