Творіть добро, і вам воздасться

У народі кажуть: “Творіть добро, і вам воздасться”. Саме за таким принципом діють наші благодійники –підприємці Виноградарської сільради.

Щиро вдячна вам за матеріальну допомогу, розуміння та підтримку при оформленні передплати на наступний 2020 рік: Т.О. Заборіній ­ «Весела перерва»,
С.А. Поліщуку ­ «Розкажіть онуку», О.О. Павловій – «Вперед», С.Д. Савчиній – «Жасмін». Завдяки людям, небайдужим до проблем сільської бібліотеки, читачі зможуть прочитати або знайти необхідну інформацію на сторінках газет та журналів, дізнатися новини політики, освіти, культури, спорту, роз’яснення фахівців із різних галузей.

Від імені читачки та листоноші Ірини Михайлівни Фесенко висловлюю подяку депутату та підприємцю Сергію Анатолійовичу Поліщуку, який не стоїть осторонь проблем односельців: за власні кошти він придбав та подарував велосипед для зручності та полегшення праці листоноші. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за мешканців села. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Напередодні прийдешнього Нового року та Різдва Христового бажаю вам, шановні підприємці, родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай цей рік увійде у ваші домівки теплим святом, принесе радість та добробут! Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій! Хай Новий рік принесе вам удачу у справах, віру у свої можливості, буде плідним на добро.

Олена Алєнічева,

Виноградарський сільський бібліотекар

Залиште свій коментар