Творчий захід у Роздільній: школа мистецтв присвятила свято Тарасу Шевченку

Генії слова споконвіків надихали творити покоління за поколінням, підносити світові неперевершені шедеври не тільки в поезії чи прозі, а й у живописі, музиці, театральному мистецтві. Одним з таких геніальних світочів є той, кого ми знаємо як Великого Кобзаря, Прометея, що ніс вогонь свободи людям рядками своїх віршів.
9 березня 2024 року виповнилося 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Роздільнянська міська школа мистецтв ушанувала пам’ять Пророка масштабним проєктом «Гортаючи «Кобзар», який розпочався відкриттям художньої виставки учнів закладу, що експонувалася у Роздільнянському НІК музеї.
8 березня у великій залі Роздільнянського Палацу культури відбувся святковий концерт учнів та викладачів школи, який мав на меті не тільки вшанувати пам’ять Кобзаря, а й показати різноманітні грані його поетичної творчості. Захід розпочався величним виконанням своєрідного шевченківського гімну «Реве та стогне Дніпр широкий», який збурив у душах присутніх неабиякі почуття. А далі глядачі раз по раз занурювалися у вир чарівних пісень на слова Шевченка, інструментальної музики, що її дарували учні й викладачі школи мистецтв, єдналися душами у спільному танці з вихованцями хореографічного колективу.
Концерт пройшов на одному диханні.
І ось уже завершальні акорди життєствердної пісні «Я – Україна» зринали під стелю зали, глядачі оплесками дякували учасникам за силу таланту. А з-під вишиваного рушника проникливим поглядом дивився Тарас і, здається, кожен хотів би сказати йому:
Будеш, батьку, панувати,
Поки живуть люди,
Поки сонце з неба сяє,
Тебе не забудуть!
Роздільнянський Палац культури

Залиште свій коментар