Перемоги з настільного тенісу

На спортивній базі «Арена» м. Одеса проходили рейтинговий та обласний турніри з настільного тенісу серед дітей 2007 року народження та молодші.

Рейтинговий турнір проходив по підгрупах.

До першої підгрупи ввійшли шість учасників з рейтингом 700-800. Перше місце посів Вадим Умніков (Роздільнянська ДЮСШ).

Четверта підгрупа – шість учасників з рейтингом 400-500. Третє місце здобув Михайло Скибенюк (Роздільнянська ДЮСШ).

Третя підгрупа – шість учасників з рейтингом 180-210. Перше місце посіла Віталіна Умнікова (Роздільнянська ДЮСШ).

Сьома підгрупа – шість учасників з рейтингом 50-100. Перше місце посіла тенісистка Роздільнянської ДЮСШ Софія Єльнікова.
О 15.00 розпочався обласний дитячий турнір у віковій категорії 2007 року народження та молодші. П’ять тенісистів Роздільнянської ДЮСШ взяли участь у щомісячних змаганнях і всі п’ятеро увійшли до першого фіналу. Чемпіонкою турніру стала Софія Єльнікова, а третє місце посів Олександр Пірогов.
Вітаю всіх, хто взяв участь у змаганнях, з яскравою перемогою!