Турнір з гандболу пам’яті Анатолія Петриги

22 лютого, на базі Роздільнянського НВК “школа-гімназія” №1, відбувся традиційний турнір з гандболу пам’яті тренера Анатолія Петриги. Видатний тренер, відмінник освіти України, гідний спортсмен Анатолій Петрига понад 35 років працював тренером­-викладачем Роздільнянської ДЮСШ. У знак пошани відомого роздільнянця за сприянням голови Федерації гандболу Одеської області, почесного громадянина м. Роздільна Сергія Гриневецького у 2015 році було започатковано цей турнір, який за цей час набув чималої зацікавленості серед ганболістів.
Цього року участь його учасниками стали збірна команда України (50+), збірна команда м. Роздільна, команди з Овідіопольського та Іванівського районів.
Окрім Сергія Гриневецького, на захід завітали: голова райдержадміністрації Сергій Приходько, міський голова Валерій Шовкалюк та багато інших. Гості привітали команди зі спортивним святом, побажали гарних результатів та вдалої гри.
За результатами напруженої боротьби перемогу здобула команда «Іванівка». Команда “Роздільна” посіла друге місце, “Овідіополь” – 3, а збірна України (50+) була відзначена кубком учасника турніру .
Всі учасники були нагороджені медалями та символічними кубками. А по завершенню спортивного заходу, всі його учасники зробили спільне фото на згадку.

Наш кор.

Залиште свій коментар