Турнір пам’яті Володимира Лєскова 

31 серпня в с. Кошари в святкування Дня села відбулись змагання на Кубок району з міні-футболу серед ветеранів пам’яті прекрасної людини, організатора та спортсмена Володимира Лєскова. Прибуло чотири кращі міні-футбольні команди району. Переможцями і володарями Кубку стали команда ветеранів м. Роздільна. На другому місці – футболісти с. Яковлівка, на третьому – команда смт Лиманське. Замкнули четвірку господарі поля – с. Кошари.

Турнір пам’яті Лєскова пройшов у дуже напруженій і запеклій боротьбі. Це й зрозуміло, бо до складу команд увійшли кращі футболісти району, учасники районних та обласних змагань.

Кращими у командах-призерах визнані: Олександр Войніков, Денис Щербатюк та Іван Слободзян. Всі переможці та призери нагороджені грошовими преміями, грамотами.

Учасники змагань вдячні господарям на чолі із сільським головою Федором Сазанським та тренером-організатором Павлом Леоновим.  Масу задоволення отримали і чисельні вболівальники. Про Володимира Лєскова багато добрих слів було сказано за поминальним столом.

Володимир ЗІМІН,

начальник спортивно-масової роботи РС «Спартак».

Залиште свій коментар