ТРИ ІНОЗЕМНІ СУДНА ПРИЙШЛИ В УКРАЇНСЬКИЙ ПОРТ

Три вантажні судна, що належать ізраїльській, грецькій та турецько-грузинській компаніям, прибули 30 липня до одного з українських зернових терміналів у дельті Дунаю. Про це повідомляє видання Forbes.

Це перший прихід іноземних суден до українських портів після відмови Росії продовжити так звану зернову угоду. Зазначимо, що Кремль після виходу з угоди стверджував, що всі судна, які прямують до портів України, буцімто розглядатимуться як “потенційні перевізники військових вантажів”.

“Повідомлення, що три цивільні судна безперешкодно дійшли до України, може свідчити про те, що Росія або не бажає, або нездатна проводити обшуки кораблів на цей момент“, – зазначає ЗМІ.

Видання додає, що грецьке та ізраїльське судно пройшли в напрямку українського порту Ізмаїл через протоку Босфор, тоді ж я турецько-грузинське судно – з північної Туреччини. Вони йшли з увімкненими транспондерами, не приховуючи свого курсу. За їхнім переходом спостерігали чотири розвідувальні літаки НАТО. Хоч ці літаки не озброєні, проте на бойовому чергуванні в Румунії перебувають бойові винищувачі НАТО.

ЗМІ також наголошує, що російський патрульний корабель Сергій Котов не спробував зупинити іноземні судна, що прямували до Ізмаїла.

Джерело: УНН

Залиште свій коментар