Тренінг для педагогів та медичних працівників у межах програми «Зцілення душі та тіла»

У вівторок на базі Роздільнянського палацу культури відбулася просвітницька зустріч та презентація програми “Зцілення душі та тіла”. Це науково обґрунтована програма, розроблена фахівцями Центру психосоматичної медицини, під керівництвом професора Джеймса С. Гордона Університету Джорджтауна (США).

Привітали учасників тренінгу перша заступниця міського голови Ольга Босюк, заступниця директора з питань реформування надання медичної допомоги КНП “Дитяча міська поліклініка 6” ОМР,  координаторка з питань психічного здоров’я в Одеській області Проєкту USAID “Розбудова системи громадського здоров’я” медикиня Катерина Гурієнко, завідувачка відділення промоції здоров’я відділу розвитку громадського здоров’я ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ України” Тетяна Кєлєш.  

Присутні на заході педагоги,  медичні працівники та працівниці Роздільнянської громади мали змогу  опановувати презентовані техніки та практики з метою знизити рівень тривожності в таких складних умовах, протистояти викликам війни, допомогти собі впоратися зі стресом від важких новин. Допомагали в цьому соціальний педагог Роздільнянського міського ліцею  N 1 Олена Сівак та психологиня КНП “Дитяча міська поліклініка 6” ОМР Інна Папач, які пройшли відповідне навчання в межах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Кожен мав нагоду поділитися своїми відчуттями та визначити, яка з практик найсприятливіша для покращення особистого психоемоційного стану і яку б вони залюбки використовували у своїй роботі. 

Не варто применшувати важливість психічного та фізичного стану. Варто дбати про ментальне здоров’я вже зараз, щоб мати сили відбудовувати, працювати й просто жити.

Залиште свій коментар