ТОП порад для тих, хто вперше купує криптовалюту

Біржа криптовалюти в Україні – затребуваний ресурс, оскільки кількість українських користувачів в цифровому середовищі стрімко зростає. Наприклад, на одній з найбільших в Європі криптобірж – WhiteBIT – цей показник перетнув відмітку в 4 млн. осіб. Головна особливість криптовалютного сектору в тому, що достатньо купити криптовалюту, щоб стати частиною цифрового середовища. Якщо ви вперше стикаєтесь з цим процесом, то варто звернути увагу на рекомендації трейдерів щодо першого досвіду придбання цифрових монет.

Як безпечно та правильно купити криптовалюту в Україні?

Придбання цифрових активів – це простий процес, проте він передбачає перелік нюансів, на які варто звертати увагу при роботі з криптою:

  • Оберіть надійну платформу.

Вибирайте відомі криптобіржі, які здатні гарантувати високу ліквідність та безпеку. Українські біржі криптовалют теж входять до топу найкращих в світі, як, наприклад, WhiteBIT, яка вагому увагу приділяє безпеці.

  • Контроль над приватними ключами.

Якщо ви використовуєте власний гаманець (hardware wallet чи software wallet), не передавайте приватні ключі та зберігайте копії, щоб у випадку втрати відновити доступ до активів.

  • Починайте інвестувати невеликі суми.

Не вкладайте більше, ніж ви готові втратити. Почніть з невеликої інвестиції для отримання досвіду та напрацювання необхідних умінь використання основних торгових інструментів.

  • Диверсифікуйте портфель активів.

Не вкладайте всі внесені на баланс фіатні гроші в одну криптовалюту. Диверсифікація допоможе зменшити ризик та сформувати прибутковий та стійкий до фінансових коливань портфель.

  • Продумайте власну стратегію виходу.

Визначте, коли і за яких умов ви плануєте продавати або проводити обмін цифрових валют. Це важливо для раціонального та ефективного управління ресурсами.

  • Стежте за ринковими тенденціями.

Відслідковуйте останні ринкові тенденції, враховуючи зміну вартості ТОП криптовалют, бо якщо коригується ціна ВТС, то відповідно буде змінюватись і ціна інших криптоактивів.

Не забувайте про розумне відношення до ризику, тому не варто приймати імпульсивні рішення, особливо з приводу придбання або продажу криптовалюти в Україні в моменти корекції вартості.

Альтернативні рішення для виведення коштів

У зв’язку з обмеженнями НБУ, напряму виводити кошти з торгових платформ наразі заборонено. Саме тому існує альтернатива – Р2Р та обмінники криптовалют. В цьому процесі важливо дотримуватись безпеки, тому варто працювати з ресурсами, які здатні це забезпечити. Що варто знати, якщо ви плануєте вивести кошти з криптобіржі:

  • Обирайте Р2Р-майданчики чи обмінники, які інтегровані з вашою біржею або мають високий рейтинг та рівень довіри користувачів.
  • Звертайте увагу на запропоновані комісії. Важливо, щоб вони були прозорими.
  • Детально ознайомтеся з умовами використання кожного ресурсу, щоб це було ефективно та безпечно.

Новачкам важливо бути обережними та ретельно підходити до своїх інвестицій. Заходи з безпеки та правильна стратегія допоможуть вам уникнути багатьох неприємностей.

Залиште свій коментар