ТИХ ДНІВ НЕ ЗГАСНЕ СЛАВА

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги у районному народному історико-краєзнавчому музеї відбулася зустріч учнівської молоді з ветеранами нашого краю, які повідали чимало корисного про події Другої світової війни, її перебіг у нашому місті та районі.

На початку короткий екскурс в історію провела директор музею Віра Шняга, яка й представила почесних гостей – голову районної організації ветеранів Валентину Жаборюк, заступника голови – Василя Чепіля та очевидця Другої світової війни Віктора Ляшенка.

Всі вони виступили перед учнями й поділилися своїми спогадами, історіями з життя рідних та близьких, яким довелося жити в окупації, терпіти знущання та чекати звісток з фронту.

Друга світова війна – одна з найстрашніших в історії людства. На жаль, сьогодні майже не залишилося ветеранів, які ціною життя боролися з нацистським режимом. Але, як зауважила голова районної ветеранської організації Валентина Жаборюк, нащадкам потрібно пам’ятати про героїчну боротьбу нашого народу в тій страшній та безжалісній війні.

Долучилася до розмови зі школярами й Раїса Ляшенко, яка теж має болючі спогади про Другу світову війну, як і багато наших земляків старшого покоління.

Наприкінці учні подарували ветеранам квіти на згадку та сфотографувалися на пам’ять.

Наш кор.

Залиште свій коментар