Тисячу для вакцинованих отримають українці віком 12-18 років – нарада в ОП

Президент Володимир Зеленський доручив уряду підготувати програму виплати однієї тисячі гривень у рамках програми «єПідтримка» для громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Про це йшлося під час селекторної наради, повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу глави держави.

“Президент України Володимир Зеленський… поставив Кабінету Міністрів завдання підготувати окрему програму виплати 1 тис. грн у межах програми «єПідтримка» для українських громадян віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19”, – зазначили в ОП.

Своєю чергою Прем’єр-міністр Денис Шмигаль проінформував, що вже понад 6,7 млн українців подали заявки на отримання 1 тис. грн допомоги від держави в межах «єПідтримка».

За його словами, наразі допомогу виплачують вісім банків-партнерів, ще 15 фінансових установ мають долучитися до програми, на відповідні рахунки українців уже перераховано 6 млрд грн.

В ОП зауважили, що в межах програми громадяни скористалися 1 млрд грн, із яких на книжки було витрачено 35% коштів (кіно – 29%, залізничні квитки – 13%, театри – 12%, спортклуби – 7,5% тощо).

Також в Офісі глави держави нагадали, що розробляється порядок запровадження категорії «ліки» для повністю вакцинованих людей віком понад 60 років.

Фото: ОП

Залиште свій коментар