Тенісний фініш 2020 року

ЯКЩО перера хувати все, що сталось у спортивному житті роздільнянських тенісистів під керівництвом досвідченого тренера Георгія Новаченка за цей рік, розповідь займе чимало газетної площі, а якщо стисло – знівелюється складний шлях до заслужених перемог. Саме вони в підсумку і склали гордість району, а наші спортсмени, як у дорослій, так і в юній групі, голосно заявили про себе в області. Попри те, що час був непростий і через  карантинні обмеження, і через фінансову скруту.

Тим не менш вірні обраному напрямку у спорті, а саме тенісу, багатьма подолано власні попередні результати, набуто кращої майстерності. Завдяки організаторським здібностям тренера Георгія Новаченка, сприянню та підтримці талановитих спортсменів, небайдужих людей, зокрема, голови районного дитячого клубу настільного тенісу Івана Задерея, триразові тренування проводились на поліпшених базах області, зокрема відомого клубу «Арена», що дало змогу потужно нарощувати майстерність. У переважної більшості як дорослих, так і юних тенісистів набагато зріс рейтинг: якщо на початку року мали 300, то наприкінці вже 400.

Що цікаво наших  спортсменів супротивники в області почали сприймати набагато серйозніше і почуватись не досить впевнено, коли на спортмайданчики виходять наші. У нашої команди сильний склад, до того ж останні змагання показали стабільність гравців, коли лідерство постійно переходить від одного до іншого. Якщо на початку року лідерство у клубі тримав Віктор Пирогов, то у травні його обійшов Вадим Тарнавський і став триразовим чемпіоном району, власником кубку, останні ж два передноворічних турніри вивели у чемпіони Ігоря Германовича. Отже, ще одна перемога і ще один кубок.

 З досвідом багатьох наших спортсменів наздогнав і поважний вік, особливо гостро постало питання про спадкоємність у збірній. І воно також вирішується. На спортивному майданчику Роздільнянської ДЮСШ уже підготовлена гідна зміна. До клубу вливається молоде покоління тенісистів, переважно це діти спортсменів, які зараз за майстерністю не поступаються своїм успішним наставникам, як наприклад Вадим та Віталіна Умнікови, Михайло Скибенюк, Сніжана Германович, Сергій Лабуш. Вони зросли у майстерності, набувають досвіду і перемагають в особистих та командних змаганнях з ровесниками. Роздільнянські тенісисти у лідерстві серед учнів ДЮСШ області, яких аж 12. Наш Вадим Умніков нині зарахований до Дніпропетровського коледжу на відділення настільного тенісу. Дитина з багатодітної родини з низьким матеріальним достатком стала гордістю району, а тепер уже відома своїми успіхами в області. Тепер справа за тим, щоб підтримати талановитого хлопчика фінансами. Свій внесок у це зробили у Великомихайлівській територіальній громаді, черга за Роздільнянською.

Отже, Роздільнянщина голосно заявила про успіхи наших спортсменівтенісистів, зроблено, досягнуто багато, мабуть настав час подумати про зміцнення тренерського складу з цього виду спорту у ДЮСШ, адже участь у різних турнірах, а вочевидь їх природно стає все більше, тренувати учнів вдома треба ще одному вчителю, якщо ми хочемо й надалі мати успіхи в цьому виді спорту. А зараз хочемо  привітати спортсменів та їх уболівальників з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, побажати наснаги в усіх справах.

Наш кор.

Залиште свій коментар