Тенісисти Роздільної – переможці Кубку Героїв з нагоди Дня Гідності та Свободи

Напередодні Дня Гідності та Свободи, 20 листопада, у Роздільнянській ДЮСШ стартував вже традиційний Кубок Героїв. Цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, він  проходив не так масштабно, як у попередні роки. Проте змагання, а саме Відкрита першість Одеської області з настільного тенісу зібрала команди юних тенісистів – хлопчиків та дівчаток – з Роздільної, Овідіополя, Окнів, смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району, Великомихайлівщини.

На офіційній церемонії відкриття слова привітання до учасників мовили голова ГО “Громада Роздільнянщини” Володимир Василенко, який свого часу виступив ініціатором проведення турніру до Дня Гідності та Свободи. Кубок Героїв проводиться за спонсорської підтримки. Всіх, хто допоміг цього року за традицією відзначили символічними вимпелами змагань.

Також звернулися до присутніх та гравців міський голова Валерій Шовкалюк, директор ДЮСШ Володимир Замітайло та інші.

Право підняти Державний прапор України надали юним тенісистам. В цей час пролунав Державний Гімн України.

В результаті запеклої боротьби місця розподілилися наступним чином: перше місце виборола команда тенісистів Роздільної (тренер Георгій Новаченко), другими стали тенісисти з Сергіївки Білгород-Дністровського району, третіми – гравці з Окнів.

Всіх відзначили медалями, грамотами та кубками.

Також символічні нагороди отримали тренери команд та учасники, які цього разу не стали піднялися на п’єдестал, проте показали гарну гру.

Перше місце – команда Роздільної
Друге місце – тенісисти з Білгород-Дністровського району
Команда смт. Окни

Залиште свій коментар