Свято вишиванки у Роздільнянському районі

                    Українська вишиванка – це своєрідний літопис життя.

«Українська вишиванка – це своєрідний літопис життя…».  Саме такими словами відкрився урочистий захід «Чарівна краса вишиванки», присвячений Дню української вишиванки, що відбувся в Кучурганській  ЗОШ І-ІІІ ст. імені П.М. Каплуна 17 травня 2018 року.

Учні 1- 11 класів під пісню «Вишивана Україна» продемонстрували красу   української вишиванки, діти підкреслили неповторність і чарівність вишивки різних регіонів України.

Мої вихованці, учні 10 класу, розказали про історію виникнення української вишиванки, про оригінальність орнаментів, про символічність рушників – оберегів.

«Свято  вишиванки» залишило в серцях учасників піднесений настрій: діти залюбки співали й танцювали. Хочеться відмітити, що в цьому навчальному році дітей у вишиванках було набагато більше, що стало підтвердженням тому,  що ми –  українці,  яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки, шануємо українську культуру та традиції.

 Лунгу Ганна Анатоліївна, учитель української мови та літератури, класний керівник 10 класу

c. Єреміївка

Сьогодні прийшли усі вчителі і учні до навчального закладу у   барвистих вишиванках. Теплі , сонячні кольори візерунків підіймали настрій . Здавалося, все навколо стало світлим – світлим.

Ранок розпочався веселим флешмобом , що супроводжувався відомими піснями про вишиванки.

А вихованці ЗДО ” Веселка” підготували  українські візерунки у формі сердечок ,які  приколювали  до білосніжного полотна ,створюючи на очах у всіх своєрідний рушничок. Учні молодших класів  готували в цей день проекти майбутніх вишиванок. На святі ,присвяченому історії вишиванки, лунали веселі тематичні пісні, .віршики дошкільнят , ,демонструвались цікаві відео . Із роллю ведучих добре впорались учні 6 класу Лотиш Ілля та Лазор Катерина. На святі була присутня Ільящук Євгенія Володимирівна – голова Єреміївської сільської ради. Свято закінчилося  також флешмобом, який привернув увагу жителів Єреміївки.

 Усі учасники дійства сфотографувались на пам’ять.

 В.М.   Тарануца

17 травня, коли в нашій країні святкували День вишиванки, до Роздільнянського історико-краєзнавчого музею завітали маленькі роздільнянці в яскравому українському вбранні – вихованці міських дитячих садків «Веселка» (завідуюча С.М. Кірчевська) та «Ромашка» (завідуюча О.А. Ловченко). Директор музею В.М. Шняга розповіла діткам про чарівний світ вишиванки. Діти були захоплені цікавою розповіддю та прекрасною українською вишивкою з виставки, де були представлені роботи талановитих працівників культури.

 

 

Залиште свій коментар