Свято Осені у Гаївському НВК

Традиційно кожного року в усіх школах відбувається свято Осені. Діти представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього чим багата природа, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, розучують жваві таночки.

Завітало свято Осені і до Гаївського НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ». Організацію та проведення свята було доручено мені – вчителю початкових класів Хазовій Олені Сергіївні. А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковінчили її красу у своїх полотнах. А вона кожного разу знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.

 По-осінньому прикрашена зала, лагідна музика та ведуча свята Горбачук Анастасія(учениця 9 класу) зустрічали гостей. Ще мить і на сцені з’явилася Осінь ( Степанова Ірина,учениця 9 класу). Свято розпочалося. Одна за одною з’являються дійові особи: Дощові краплинки»(учні 1 класу), «Антошка», «Пугало огородне», Пасічник», «Овочі»(учні 2-3 класів)та інші. Лунають пісні про осінь у виконанні Степанюк Єлизавети, Хазової Вероніки, Кісеєвої Юлії, дивовижні танці учнів 5-9 класів, танець «Медуз»(4 клас),веселі сценки (учні 6 та 9 класів).

  А яке свято без конкурсів? Діти і глядачі відгадували загадки про осінь, брали участь   у різноманітних конкурсах, грали у гру «Впізнай мене».

  Глядачі гучними оплесками проводжали зі сцени юних артистів. Присутні були в захваті від свята, в якому взяли участь всі учні Гаївського НВК.

Олена Хазова,

вчитель початкових класів

 Гаївського НВК

 

Залиште свій коментар