СВЯТО МИКОЛАЯ В МАРКІВЦІ

Весело та цікаво відзначають День Святого Миколая учні Марківської школи. Діти завжди старанно готуються та шиють костюми, бо знають, що в цей день обов’язково отримають солодкі подарунки. Цей рік не став виключенням. Святкову дивовижну казку подарували всім присутнім учні 1 та 5 класів. Але особливо хвилюючим цей день був саме для першачків, бо це їхнє перше свято Миколая в стінах школах.

Звичайно, не обійшлось на святі без почесних гостей – це Марківський сільський голова Осадець Микола Петрович та депутат Роздільнянської районної ради Іванов Микола Федорович. Вони сердечно привітали учнів, вчителів та присутніх батьків зі святом, побажали всім щастя, міцного здоров’я та успіхів. Після цього кожна дитина отримала свій солодкий подаруночок від дорогих гостей. Окрім цього, учні молодших класів отримали солодощі від депутата обласної ради Саутьонкова Віталія Миколайовича.

Отже, весь учнівський, вчительський та батьківський колективи вдячні всім благодійникам за те, що на своєму прикладі доводять, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту!

 

Цоєва Віра Василівна, вчителька початкових класів.

Залиште свій коментар